.

.

Црна Транспарентен Tulle&Чипка Кавга Исклучување Рамо Одблесокот Ракав Секси Блуза Викторија Steampunk Облека Корсет Готски Додатоци

Црна Транспарентен Tulle&Чипка Кавга Исклучување Рамо Одблесокот Ракав Секси Блуза Викторија Steampunk Облека Корсет

DEN 261.84

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина:
M
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Bustiers & Корсети
Декорација:
Чипка
Материјал:
Spandex,Полиестер
Шаблон Тип:
Флорални
Материјал Состав:
Чипка
Бренд Име:
CORZZET
Стил:
Секси
Набавка на услуга:
Пад на Превозот / трговија на Големо / Мало / OEM / ODM итн.
Деколте:
Исклучување Рамо Коса Црта На Вратот
Објектот Должина:
Standard
Sleeve:
Долг Ракав Одблесокот
Боја на располагање:
Црна
Големина на располагање:
Една Големина-M Големина
Вклучуваат:
Топ * 1
Употреба:
Може да Се Користи за Да Одговара на Корсет, Вест, Фустан, итн.
Пакување детали:
1pcs / Пластична Кеса
Место на Потекло:
Гуангжу,Кина

Стоката во категоријата