.

.

LED,2010~2013 Reiz дневна Светлина, Reiz магла светлина, Reiz светла;vios,е корола,camry,Hiace,тундра,сиена,Reiz taillight,марк x

LED,2010~2013 Reiz дневна Светлина, Reiz магла светлина, Reiz светла;vios,е корола,camry,Hiace,тундра,сиена,Reiz taillight,марк

DEN 1200.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Емитуваат Боја:
Тојота Reiz
Температура На Боја:
2 парчиња по поставување
Wattage:
LED DRL
Бренд Име:
Nobonn
Материјал Тип:
ABS и ал
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Тежина:
1kg
Тип На Објект:
Ден Светлина
Напон:
12V
Објектот Дијаметар:
15inch
Специјални Функции:
Осветлување
Име На Модел:
Автомобил
За Возило Брендови/Модел:
Тојота

Стоката во категоријата