.

.

200pcs/многу М2.3*7 J270b Рамна Глава Завртки со Круг Заптивка DIY Модел Правење Делови Бесплатен Превозот

200pcs/многу М2.3*7 J270b Рамна Глава Завртки со Круг Заптивка DIY Модел Правење Делови Бесплатен Превозот

DEN 102.96

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Завртка Тип:
Поставете Завртки
Димензии:
М2.5*5
DIY Материјали:
Дрво
Глава Стил:
Пан
Материјал:
Челик
is_customized:
Yes
Пакет:
200-299Pcs
Вози Стил:
Филипс
Број На Модел На:
J270b

Стоката во категоријата