.

.

Жените 2бр/set Лето Солидна Боја Bustier Сечење на Врвот и Здолниште Секси Рака Camisole Мини Здолниште Жените Bowknot Лизга Вест

Жените 2бр/set Лето Солидна Боја Bustier Сечење на Врвот и Здолниште Секси Рака Camisole Мини Здолниште Жените Bowknot

DEN 317.52

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина:
S, M, L, XL
Бренд Име:
JOCESTYLE
Материјал:
Полиестер
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Стил:
Секси & Клуб
Затворање Тип:
Никој
Декорација:
Никој
Јака:
V Деколте
Sleeve Стил:
Редовни
Панталона Затворање Тип:
Еластичен Појас
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Облека Должина:
Краток
Шаблон Тип:
Цврста
Панталона Должина(cm):
Шорцеви
Пол:
Жените
боја:
Црвена
Материјал:
Полиестер влакна + spandex

Стоката во категоријата