.

.

TAJIYANE Жените Пролет Зима Плетени Фустани Тенок Еластична Половина Turtleneck Долг Ракав Секси Дама Bodycon Фустани Vestidos LD178

TAJIYANE Жените Пролет Зима Плетени Фустани Тенок Еластична Половина Turtleneck Долг Ракав Секси Дама Bodycon Фустани

DEN 2260.80

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина:
S, M, L
Пол:
Жените
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Силуета:
А-Линија
Сезоната:
Пролет
Стил:
Гроздобер
Декорација:
Лак
Половината:
Империја
Материјал:
плетење памук
Број На Модел На:
LD178
Бренд Име:
tajiyane
Шаблон Тип:
Цврста
Sleeve Стил:
Одблесокот Ракав
Деколте:
Turtleneck
Фустани Должина:
Средината На Теле
Боја:
Црвена,црна,карамел,браун
Големина:
С. М. Л
Сезоната:
пролет,зима
Стил:
Повик,Секси
Време:
2018
Материјал:
плетење памук
Декорација:
Лак
Шема:
soild
Јака:
половина turtleneck
посебни:
Секси,топла,врвот,долги,меки

Стоката во категоријата