.

.

Злато Кралицата YAGP Competiton Балет Туту се Облекуваат Жените, Професионални Балетски Tutus Розова Романтична Туту Балет Фаза Костим BT8902A

Злато Кралицата YAGP Competiton Балет Туту се Облекуваат Жените, Професионални Балетски Tutus Розова Романтична Туту

DEN 5112.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина:
custom made, XS, S, M, L, XL, XXL, 8, 10, 12, 14, 16
Бренд Име:
LaBawella
Материјал:
Spandex,Полиестер,Памук,Најлон
Пол:
Жените
Број На Модел На:
BT8902
Танц Тип:
Балет
is_customized:
Yes
Големина:
XS/S/M/L/XL/2XL for adult,8/10/12/14/16 for child
Здолништа:
5 слоеви на tulles
Земја на потекло:
Гуангжу,Кина
Возраст Grou:
Возрасни,Девојки,Деца,Жени,Деца
Стил И Употреба:
Перформанси,Competiton,Балет Танц
превозот метод:
EMS,E-pacaket,e-EMS,DHL,AliExpress Стандард за Испорака
Материјал:
Spandex,Најлон,Полиестер,Tulle
Назад на Bodice:
Двојно Кука за возрасни големина,Една кука за дете големина
превозот:
Бесплатен превозот

Стоката во категоријата