.

.

MaiYaCa Мода Beyonce Беспрекорна сликарство Yonce Кралицата Најнов телефон случај за Samsung 2015 J1 J5 J7 Година J1 J3 J5 J7 Note3 4 5

MaiYaCa Мода Beyonce Беспрекорна сликарство Yonce Кралицата Најнов телефон случај за Samsung 2015 J1 J5 J7 Година

DEN 47.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Материјал:
За SAMSUNG J1 2015 Година, За J3 Или J32016, За SAMSUNG J5 2015 Година, За SAMSUNG J7 2015 Година, За SAMSUNG J1 2016 Година, За SAMSUNG J5 2016 Година, За SAMSUNG J7 2016 Година, За SAMSUNG Note3, За SAMSUNG Note4, За SAMSUNG Note5
Бренд Име:
MaiYaCa
Мало Пакет:
No
Тип:
Половина завиткани Случај
Функција:
Нечистотија-отпорни,Анти-удар
Компатибилен Бренд:
Samsung
Компатибилен Модел На Samsung:
Галакси J Серија,Галакси Забелешка,Galaxy Note III,Galaxy Note4,Забелешка 5
дизајн:
Егзотични,Апстракт,Геометриски,Цитати & Пораки,Спорт,Обична,Животно,Гроздобер,Ткаеше,Симпатична,Транспарентен,Мермер,Флорални
Големина:
6.5cm*12.5cm
Карактеристики:
црна тврда пластика pc
Продажба:
Трговија на големо и Dropshipping
Материјал:
црна тврда пластика pc
категорија:
мобилен телефон додатоци
Телефон покритие за SAMSUNG J1:
телефон случај за samsung J1 2015year
Маска за samsung J3:
случај за samsung gaxlay J3 2016year
телефон покритие за samsungJ5 J7:
Телефон случај за SAMSUNG 2015year J5 J7
телефон за покривање Samsung 2016 Година J1 J5 J7:
Телефон случај за Samsung J1 J5 J7
Маска за samsung Note3 4 5:
телефон покритие за Samsung Note3 4 5
Објектот:
Моден Beyonce Беспрекорна сликарство Yonce Кралицата Позадина
Модел:
HByy18(1.20)1118

Стоката во категоријата