.

.

Оригинална Батерија за Elephone P7000 3450mAh Копија Li-ion Батерија за Elephone P7000 паметен Телефон Замена

Оригинална Батерија за Elephone P7000 3450mAh Копија Li-ion Батерија за Elephone P7000 паметен Телефон Замена

DEN 115.44

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Капацитетот на батеријата(mAh):
2801mAh-3500mAh
Квалитетот сертификација:
FCC,CE
Број На Модел На:
За Elephone P7000
Оригинал или Не:
оригиналниот
Компатибилен Бренд:
Други
Бренд Име:
Matcheasy
Име:
UVR

Стоката во категоријата