.

.

За Toyota е корола Reiz Rav4 2 Копчето за Скролување L122 Кожа Автомобил Далечински Управувач Автомобил Копче Синџир Автомобил Покритие starline a91 starline a93

За Toyota е корола Reiz Rav4 2 Копчето за Скролување L122 Кожа Автомобил Далечински Управувач Автомобил Копче Синџир

DEN 148.80

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Материјал Тип:
Горниот Слој Кожа
Бренд Име:
VOMRCA
боја:
црна и кафеава
Материјал:
Вистинска Кожа + СТП + Нерѓосувачки челик Keychain
Погоден за автомобили:
За Toyota Е Корола Reiz Rav4
Големина:
M/L/XL/XXL
Шема:
Чиста Боја
Стил:
Бизнис и мода
Погоден за родова:
машки и женски
Затворен патот:
Маска тип

Стоката во категоријата