.

.

Оригиналниот Meanwell HLG-120H-15A 120W 15V 8A прилагодливи значи и LED Напојување IP65

Оригиналниот Meanwell HLG-120H-15A 120W 15V 8A прилагодливи значи и LED Напојување IP65

DEN 1272.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Излез Тип На:
Еден
Бренд Име:
ЗНАЧИ ДОБРО
Излезниот Напон:
15v
is_customized:
Yes
Излезна Моќност:
101 - 200W
Број На Модел На:
HLG-120H-15A
Фрекфенција:
47 ~ 63Hz
Излезна Струја:
8A
Влезен Напон:
90 ~ 305VAC 127 ~ 431VDC
Гаранција:
7 години
Ефикасност:
92%
Димензија(L*W*H)(mm):
220*68*38.8 mm (L*W*H)
сертификација:
CE БЛАГАЈНИЧКИТЕ УЛ CUL TUV PSE EMC
Примена:
LED улично осветлување, отворено LED осветлување
Функција:
Излез прилагодливи, изградена-во ПРЕСТАПНА
НАПОН ADJ. ОПСЕГ:
13.5~17V
Тековната adj. опсег:
4 ~ 8A
Бран&Бучава:
150mVp-p

Стоката во категоријата