.

.

3D Силикони Сапун Свеќа Мувла Чаша Торта со Роза Шлаг 2 парчиња во комбинација свеќа мувла

3D Силикони Сапун Свеќа Мувла Чаша Торта со Роза Шлаг 2 парчиња во комбинација свеќа мувла

DEN 375.60

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип:
Торта Алатки
Бренд Име:
LX мувла
сертификација:
ЕЕЗ,CE / ЕУ,SGS,LFGB,CIQ,ФДУ
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Непристојни Слика:
No
Материјал:
Силикони
Сексуално Сугестивна:
No
Број На Модел На:
LX-G113
Торта Алатки Тип:
Габи,
Материјал:
100%храна одделение силиконски
логото:
кориснички
боја:
боја испратени по случаен избор
Пакет:
OPP вреќа и картон
Употреба:
калап за правење на сапун, свеќа, торта декорација, бонбони
Силика гел квалитет:
и од страна на FDA и SGS сертификација
Функција:
Еко-Пријателски, Порибено
Алатки тип:
Габи,
Потекло:
Пекинг (Кина)

Стоката во категоријата