.

.

Шенжен регионот продава 4CH MDVR 3G на одборот за мониторинг домаќин двојно SD-картичка на-табла видео рекордер

Шенжен регионот продава 4CH MDVR 3G на одборот за мониторинг домаќин двојно SD-картичка на-табла видео рекордер

DEN 2736.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Видео излез:
1CH VGA 1280 X 1024 60Hz
Комуникациски Интерфејс:
RS485
Мрежен Интерфејс:
3G
Аудио Излез:
1CH РКА
Бренд Име:
LSZ
Резолуција На Видео:
720P
Хард диск од Тип Интерфејс:
USB
Број На Модел На:
LZ-A6504DG-W-707-12
Аудио влез:
Канал 4
IP Режим:
Статичка IP адреса
Видео Стандард:
ПАЛ
Видео Влезен Интерфејс:
AV/РКА

Стоката во категоријата