.

.

ETHIN симпатична куче, мачка милениче божиќ облека кутре Џемпер вест милениче облека кучиња есен зима плетење трговија на големо капчиња облека

ETHIN симпатична куче, мачка милениче божиќ облека кутре Џемпер вест милениче облека кучиња есен зима плетење трговија

DEN 99.60

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL
Тип:
Кучиња
Стил:
Моден
Број На Модел На:
ptx-00551
Сезоната:
Есен/Зима
Бренд Име:
ETHIN
Материјал:
Волна
Шема:
Печати
боја:
црна, црвена
Големина:
XS S M L XL XXL
tapy:
куче џемпер

Стоката во категоријата