.

.

Европската Гроздобер Керамички Pendant Светилка Антички Ретро Лофт Виси Светлина E27 Затворен Ресторан Спалната соба Осветлување Тела PL537

Европската Гроздобер Керамички Pendant Светилка Антички Ретро Лофт Виси Светлина E27 Затворен Ресторан Спалната соба

DEN 2879.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бренд Име:
cheerhuzz
Е Светилки Вклучени:
No
Инсталација Тип:
кабелот pendant
Извор На Енергија:
AC
Напон:
90-260V
сертификација:
CCC,CE
Тело Материјал:
Керамички,Железо
Извор На Светлина:
Халоген Светилки
Стил:
Европа
База Тип:
E27
Гаранција:
1 година
Заврши:
Полиран Хром
Е dimmable:
No
Осветлување Област:
10-15square метри
Материјал:
Керамички
Број на извори на светлина:
3
Техника:
обложено
Број На Модел На:
PL537
Тип На Прекинувач:
Допрете On/Off Прекинувач
Место:
Салон,Студија,Господар Спална Соба
Примена:
Трпезарија
Тип На Објект:
Pendant Светла

Стоката во категоријата