.

.

1:32 легура се повлече назад автомобил играчки, висока имитација Toyota LAND CRUISER PRADO, метал одлеаноци,Оригинални Toyota Prado,бесплатен превозот

1:32 легура се повлече назад автомобил играчки, висока имитација Toyota LAND CRUISER PRADO, метал одлеаноци,Оригинални

DEN 407.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

боја:
Бела, Црна
Карактеристики:
Diecast,Трепка,Музички,Се Повлече Назад
Возраст Опсег:
> 8 години
Скала:
1
Број На Модел На:
hangjue
Бар-кодот:
No
Бренд Име:
hangjue
Материјал:
Метал
Брод/Поморски Брод:
Други
Тип:
Автомобил
Предупредување:
не се јадат

Стоката во категоријата