.

.

Половината Wriggling Плоча Twister Плоча Пресврт Одбор На Извртување На Диск Слабеење Нога Пресврт Одбор Фитнес Опрема Половината Стомакот

Половината Wriggling Плоча Twister Плоча Пресврт Одбор На Извртување На Диск Слабеење Нога Пресврт Одбор Фитнес Опрема

DEN 565.92

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Функција:
Сеопфатна Фитнес Вежби
Бренд Име:
ENNJOI
Број На Модел На:
KAR072HH
Примена:
Магнет Половината Wriggling Плоча
Име на производ:
пресврт одбор
боја:
Зелена,Розова,Виолетова
Големина:
27 * 3CM
Применливи Луѓе:
Возрасни лица
Функција:
Слабеење,Телесната Тежина, Body-изградба

Стоката во категоријата