.

.

220V LED Расте Светлина E27 E14 GU10 MR16 широк Спектар Led Растение Расте Светилки Сијалица за Hydroponic Цвет Растение Расте на Вниманието

220V LED Расте Светлина E27 E14 GU10 MR16 широк Спектар Led Растение Расте Светилки Сијалица за Hydroponic Цвет Растение

DEN 41.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Емитуваат Боја:
GU10, MR16, E27, E14
Wattage:
48LED, 60LED, 80LED
боја:
220v
Тип На Објект:
LED Светилки
Led Сијалица Тип:
Вниманието Сијалица
сертификација:
CE,RoHS,CCC
Обликот:
Annular
Повод:
Градина
Просечен Живот (часот):
50000
Напон:
220V 230V 240V
Зрак Агол(°):
180°
Прозрачна Флукс:
250 - 499 Lumens
Број на LED Чип:
Други
Бренд Име:
MEEL
LED Чип Бренд:
Epistar
LED Чип Модел:
SMD3528
Температура На Боја:
>7000K
База Тип:
E27
Моќ Толеранција:
3%
Applicaton :
цветни расте светилки

Стоката во категоријата