.

.

HIMSTORY Врвен Квалитет Луксузни рачно изработени Beaded Кристал Розова Круг Кристал Невести Круна Тиара Сладок Свадба Коса Додатоци

HIMSTORY Врвен Квалитет Луксузни рачно изработени Beaded Кристал Розова Круг Кристал Невести Круна Тиара Сладок Свадба

DEN 696.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Метална боја:
Злато-боја
Тип На Објект:
Hairwear
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристално
Број На Модел На:
HG2017181
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Бренд Име:
HIMSTORY
Тип:
Tiaras
Метали Тип:
Други
боја:
Како фотографии
Косата круна големина :
висина aprox 6.5 см,со дијаметар од aprox 13.5 cm
Повод:
Свадба Партија Матурска подарок
Состојба:
100% Сосема Нов
ОЕМ:
Поздрави
Обликот:
гроздобер Уникатен круна,користете црни шноли поправи на косата
is_customized:
Yes
Пакување:
Polybag

Стоката во категоријата