.

.

Модерната Pendant Стакло Светла Сенка Ковано Железо Бар Осветлување Тела Кујнски Остров Канцеларија, Хотел Антички Мини Таванот Светилка

Модерната Pendant Стакло Светла Сенка Ковано Железо Бар Осветлување Тела Кујнски Остров Канцеларија, Хотел Антички

DEN 1914.48

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Pendant Светла
Заврши:
Железо
сертификација:
УЛ,CE,FCC,EMC,LVD,CCC
Број На Модел На:
MLP0286
Извор На Енергија:
AC
Тело Материјал:
Железо
Извор На Светлина:
Халоген Светилки
Инсталација Тип:
кабелот pendant
Е dimmable:
Yes
База Тип:
E27
Место:
Салон,Хотел, Сала,Хотел Соба,Господар Спална Соба
Е Светилки Вклучени:
Yes
Бренд Име:
UNICASA
Примена:
Трпезарија
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Техника:
обложено
Абажур Боја:
Црна
Осветлување Област:
5-10square метри
Стил:
Арт Деко
Гаранција:
12 месеци гаранција
Материјал:
Метал
Број на извори на светлина:
1
Напон:
110~250V

Стоката во категоријата