.

.

TF25-BH3-C T/L Тип 3 Начин Хоризонтална Месинг 1 DN25 Моторните Actuated Топката Вентил AC/DC9V-24V 3 Жици За Контрола на Протокот

TF25-BH3-C T/L Тип 3 Начин Хоризонтална Месинг 1 DN25 Моторните Actuated Топката Вентил AC/DC9V-24V 3 Жици За Контрола

DEN 1088.88

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Спецификација:
T Bore Flow A, T Bore Flow B, T Bore Flow D, T Bore Flow E, L Bore
Жици За Контрола На:
CR303
Actuator Режим:
Со Настава
Бренд Име:
Tsai Фан
Материјал:
Дувачкиот
Медиуми:
Вода
Структура:
Топката
Порт Големина:
1, DN25
Број На Модел На:
TF25-BH3-В
Standard or Nonstandard:
Стандард
Притисок:
Макс 1.0 Mpa
Температура на Медиумите:
1-95 Степен C
моќност:
AC/DC9V-24V
Напон:
AC/DC9V-24V
Проводници:
3 Жици
прирачник замени:
Никој
Вртежен момент:
2 Nm
Вклучување/Исклучување На Време:
5sec
сертификација:
CE/IP67
вентил тип:
3 Начин хоризонтална L Вид или Тип Т
вентил нишка:
BSP или NPT
опрема материјал:
метал опрема
Користење На Животот:
100,000 Кругови

Стоката во категоријата