.

.

Новата Дама на Жените Види Јапонија Кварц Домот Бран-како Моден Едноставна Часа Хривнија Кожа Часовник Девојка Роденден Подарок Кутија Јулиј

Новата Дама на Жените Види Јапонија Кварц Домот Бран-како Моден Едноставна Часа Хривнија Кожа Часовник Девојка Роденден

DEN 552.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Случај Дебелина:
8мм
Бендот Материјал Тип:
кожа
Функција:
Отпорен На Вода
Кутии & Случаи Материјал:
Хартија
Пол:
Жените
Стил:
Fashion & Неврзан
Бренд Име:
Јулиј
Бендот Ширина:
12mm
Број На Модел На:
JA-997
Затворач Тип:
Тока
Случај Материјал:
Легура
Движење:
Кварц
Dial Дијаметар:
35mm
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Бендот Должина:
22cm
Случај Обликот:
Tonneau

Стоката во категоријата