.

.

Waulizane Прекрасен Organza Душо Бал Свадба Фустани До Чипка Нивоа Воз Appliques Beaded Лак Sashes Свадба Наметки

Waulizane Прекрасен Organza Душо Бал Свадба Фустани До Чипка Нивоа Воз Appliques Beaded Лак Sashes Свадба Наметки

DEN 6268.32

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 16W, 18W, 20W, 22W, 24W, 26W, 28W, 14W
Воз Должина:
50cm
Тип На Објект:
Свадба Фустани
За Бремени Жени:
Yes
Декорација:
Нивоа,Beading,Лак,Везови,Бисери,Кристали,Appliques,Sashes
Половината:
Принцезата
Sleeve Стил:
Исклучување на Рамо
Бренд Име:
Waulizane
Вграден Градник:
Yes
Вистински Слики:
Yes
Назад Дизајн:
Ланче
Моден Елемент:
Гроздобер
Силуета:
Бал
Воз:
Понесете/ Четка Воз
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
is_customized:
Yes
Деколте:
Душо
Фустани Должина:
Кат Должина
Свадба Фустан Ткаенина:
Износени Organza
Број На Модел На:
h22
Погоден за повод:
Свадбена церемонија
Свадба gown:
Нови Пристигне Топла Продажба
vestido де noiva:
Чиста Рака Обичај
облека де mariage:
Тековната Популарната
Големина на избор :
Стандардна Големина Или Прилагодено Големина
Се прилагодат на сезоната:
пролет,лето,есен,зима
Ориентирани Групи:
Пораснал
Бестселерот Боја:
Бела,Бела Боја На Слонова Коска,Шампањ,Розова
Свадба Фустан Ткаенини:
Organza и Tulle
Тежина На Пакет:
2.5Kg

Стоката во категоријата