.

.

1 Buc Вештачки Succulents Пурпурна За Наводнување на Јавни места Дома Партија Прослави Свадбата Колокација Оркестарот

1 Buc Вештачки Succulents Пурпурна За Наводнување на Јавни места Дома Партија Прослави Свадбата Колокација Оркестарот

DEN 119.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип:
Декоративни Цвеќиња & Венци
Материјал:
PP
Бренд Име:
Ореол Дома
Цвет Стил:
Цвет Гранка
Класификација:
Вештачки Цвеќиња
Број На Модел На:
Виолетова
Повод:
Свадба
Стил:
Цвет
Тип:
вкусен

Стоката во категоријата