.

.

BAILI Мажите Берберот Пеперутка Отвори Главата Безбедност Бричење Жилет Сечилото од Нерѓосувачки Двојно Работ Unscrew Цинк Легура +Стојат BD179

BAILI Мажите Берберот Пеперутка Отвори Главата Безбедност Бричење Жилет Сечилото од Нерѓосувачки Двојно Работ Unscrew

DEN 387.60

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

боја:
Злато
Бренд Име:
BAILI
Пол:
Машки
Употреба:
Лицето,Underarm,Бикини,Телото
Материјал:
Нерѓосувачки Цинк Легура
Големина:
1 Razor +1 Blade +1 Case
Број На Модел На:
BD179
Тип На Објект:
Жилет
Тип На Објект:
Жилет
Функција:
Пресврт Пеперутка Отвори Глава
Стил:
Двојно Работ Жилет/Хлапак
боја:
Сребро.

Стоката во категоријата