.

.

Модерната Кристал LED Лустерот светлина Тела За Внатрешна Лустерот Светилка lamparas де techo Површинска Монтажа Спалната соба трпезарија

Модерната Кристал LED Лустерот светлина Тела За Внатрешна Лустерот Светилка lamparas де techo Површинска Монтажа Спалната

DEN 2022.96

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Абажур Боја:
Кул Бело Светло, Топло Бела Светлина
Тип На Објект:
Лустери
Е Светилки Вклучени:
Yes
Заврши:
Железо
База Тип:
Оптоварување
Бренд Име:
FGHGF
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Гаранција:
3 Години
Стил:
Модерна
Тело Материјал:
Нерѓосувачки Челик
сертификација:
CCC,CE
Сенка Ветер:
Надолу
Сенка Тип:
Shadeless
Инсталација Тип:
Semiflush Планината
Број На Модел На:
MC81034
Извор На Светлина:
LED Светилки
Напон:
90-260V
Карактеристики:
Кристал Лустерот Таванот Светлина
Е dimmable:
No
Извор На Енергија:
AC
Објектот:
Модерната Лустерот Светлина
Материјал:
Кристал ,Нерѓосувачки Челик ,Метални
База Тип:
LED
Примена:
Дневна Соба, Трпезарија, Спална Соба, Ресторан
Напон:
110V, 220V
Големина:
W300mm
is_customized:
Yes
Стил:
Модерната лустерот таванот осветлување
Карактеристики:
lustres de cristal
боја:
Хром

Стоката во категоријата