.

.

Чанта Шарм Кристал Кристал Исклучителна Крстот Keychain Keyring За Автомобил Чанта Chram Клуч На Носителот

Чанта Шарм Кристал Кристал Исклучителна Крстот Keychain Keyring За Автомобил Чанта Chram Клуч На Носителот

DEN 64.32

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бренд Име:
Adojewello
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Унисекс
Стил:
Класичен
Метална боја:
Роуз Златна Боја
Обликотшема:
Крстот
Материјал:
Кристал
Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
крстот pendant големина:
7.1*4.5 CM
Тежина:
35g

Стоката во категоријата