.

.

beibehang Обичај Фото ѕид трудови дома декор de papel parede 3D тигар Mural позадина за дневна Соба и спалната соба Дома Декорација

beibehang Обичај Фото ѕид трудови дома декор de papel parede 3D тигар Mural позадина за дневна Соба и спалната соба

DEN 720.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Димензии:
1 квадратен метар
Функција:
Водоотпорен,Огноотпорни,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Природен Материјал Позадина Материјал:
Плута / Кората
Тип:
Природен Материјал Позадини
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Отпорен на вода,Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Материјал:
Дрво влакна позадина
is_customized:
Yes
Употреба:
дневна соба
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Број На Модел На:
15085054
Површински Третман:
Печатени
Стил:
Модерна
Шема:
Yes
Бренд Име:
beibehang
is_customized:
Yes

Стоката во категоријата