.

.

7 8 9.6 9.7 10.1 инчен android 4.4 6000mah Батеријата 7.9 мм Ултра Тенок СРЕДИНАТА на Андроид 4.4 OS IPS Таблет PC монитор

7 8 9.6 9.7 10.1 инчен android 4.4 6000mah Батеријата 7.9 мм Ултра Тенок СРЕДИНАТА на Андроид 4.4 OS IPS Таблет PC

DEN 5040.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Пристаниште:
232
Број На Модел На Процесор:
i3
Тип:
Barebone Систем
Капацитетот На Меморијата:
1GB
Хард Диск Капацитет:
120GB
Бренд Име:
GXST
Број На Модел На:
AM4253535
Процесор Серија:
Intel Core i3

Стоката во категоријата