.

.

Замена Уво Подлога Уво Перница Уво Чаши Уво Покрие Earpads Поправка Делови за SONY MDR-ZX700 MDR ZX700 ZX700 Слушалки

Замена Уво Подлога Уво Перница Уво Чаши Уво Покрие Earpads Поправка Делови за SONY MDR-ZX700 MDR ZX700 ZX700 Слушалки

DEN 431.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Функција:
За Мобилен Телефон,HiFi Слушалки
Зачестеност Одговор Опсег:
10-25000Hz
Број На Модел На:
За SONY MDR-ZX700 MDR ZX700 ZX700 Слушалки
Поддршка СТАН:
No
Vocalism Принцип:
Други
Безжичен:
No
Поддршка Apt-x:
No
Контрола На Јачина На Звук:
Yes
Активен Бучава Отказ:
Yes
Стил:
приклучок за слушалки
Поддршка За Мемориска Картичка:
No
Безжична Тип:
Никој
Конектори:
Никој
Водоотпорен:
No
Бренд Име:
Шик Tuant
комуникација:
Жичен
Со Микрофон:
No
Чувствителност:
105dB
Контрола На Копчето:
Yes
Отпорот:
Линија Должина:
3.0 m
Приклучок Тип:
Линија Тип

Стоката во категоријата