.

.

Автомобил Дише Мрежа Седиште Перници За BMW E46 E39 E90 E60 E36 F30 F10 Е34 Х5 E53 E30 F20 E92 E87 M3 M4 M5 Х5 X6 Додатоци

Автомобил Дише Мрежа Седиште Перници За BMW E46 E39 E90 E60 E36 F30 F10 Е34 Х5 E53 E30 F20 E92 E87 M3 M4 M5 Х5 X6

DEN 360.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Налепници
Бренд Име:
Atreus
Објектот Ширина:
42cm
категорија:
3D
Објектот Должина:
42cm
Објектот Дијаметар:
0cm
Тип:
3D Карбонски Влакна Винил
Име На Модел:
Б-ZD-001
Налепница Сместување:
Внатрешна
дизајн:
Цртан филм
Модел:
ОЕМ
is_customized:
Yes
Објектот Висина:
0.5cm
Материјал Тип:
Јаглерод Влакна
Пакување:
Доаѓа Спакувана
Вид На Налепница:
Други

Стоката во категоријата