.

.

Бесплатен превозот двојно гради overcoat машка облека пролет и есен плус големина чисто машки ровот грб тенок вино црвено S - 9XL

Бесплатен превозот двојно гради overcoat машка облека пролет и есен плус големина чисто машки ровот грб тенок вино

DEN 2592.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL, 7XL, 8XL, 9XL
Пол:
Мажи
Outerwear Тип:
Копот
Број На Модел На:
B480
Стил:
Моден
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Бренд Име:
YIYELANZHOU
Дебелина:
Стандард
Обвивка Материјал:
Полиестер
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Полиестер,Памук
Шаблон Тип:
Цврста
Монтажни Дел:
Никој
Тип:
Тенок
Декорација:
Џебови
Облека Должина:
Краток
Јака:
Пак надолу Јака
Затворање Тип:
Двојно Гради
Маскирани:
No
Манжетната Стил:
Конвенционалните
Ткаенина Категорија :
волнени платно
Сезона:
Зима
is_customized:
Yes

Стоката во категоријата