.

.

32G ROM андроид 6.0 автомобил gps мултимедијални видео радио играч во трката за МИЦУБИШИ PAJERO V97 V93 2013- навигација стерео

32G ROM андроид 6.0 автомобил gps мултимедијални видео радио играч во трката за МИЦУБИШИ PAJERO V97 V93 2013-

DEN 4752.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

боја:
WIFI верзија играч, WIFI играч и cam, wifi и cam и DVR, 4G играч, 4G играч и cam, 4G и cam и DVR
Јадра:
Quad Core
Посебна Карактеристика:
Wifi Функционалност,Поддршка за 4G Мрежа,Поддршка Може да-Автобус,Поддршка за 3G Мрежа,Поддршка Воланот Контрола,вградениот Звучник/Микрофон
OSD Language:
Дигитални Медиуми Формат:
JPEG,WMA,Mp3,Mp4
Име На Модел:
CLHD-991
Din:
Двојно Din
Pajero-Година:
1991,1993,1990,1992
Објектот Тежина:
3500g
ROM:
32g
Резолуција:
1024*600
Материјал Тип:
ABS
Специјални Функции:
Екран на допир,Built-in GPS,MP3 Плеери,Полнач,Радио Тјунер,Мобилен Телефон,Bluetooth,FM Предавателот
За Возило Брендови/Модел:
Мицубиши
Големина На Дисплеј:
9
Мицубиши Модел:
Pajero
Објектот Големина:
големиот екран
Оперативен Систем:
Андроид
Напон:
12V
боја:
Црна
Модел:
за МИЦУБИШИ PAJERO V97 V93 2013-2016
Јазик:
повеќе од 50 видови

Стоката во категоријата