.

.

20pcs 20mm Кристал Знаме Совети Метал Кристал Книга Агол Заштитници DIY Коњ Browband Облека, Додатоци Scrapbooking Албуми

20pcs 20mm Кристал Знаме Совети Метал Кристал Книга Агол Заштитници DIY Коњ Browband Облека, Додатоци Scrapbooking

DEN 407.52

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

боја:
1, 2, 3, 4, 5, 6
Тип На Производ:
Токи
Декорација:
Rhinestones
Функција:
Без Никел
Употреба:
Чанти,Чевли,Облека,Појаси
Метал Тип:
Дувачкиот
Техника:
позлата
Обликот:
Плоштад
Тока Тип:
Прстени
Број На Модел На:
FT018
Материјал:
Метал
позлата:
Злато / Сребрена
Големина:
20mm x 20mm x 4mm
дизајн:
Прав агол
камен боја:
Јасно

Стоката во категоријата