.

.

Автомобил Дише Мрежа Седиште Перници За Рено Duster Лагуна Megane 2 3 Логан Captur Clio За Saab 9-3 9-5 93 За MG 3 јас zr

Автомобил Дише Мрежа Седиште Перници За Рено Duster Лагуна Megane 2 3 Логан Captur Clio За Saab 9-3 9-5 93 За MG 3

DEN 360.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Налепници
Бренд Име:
Atreus
Објектот Ширина:
42cm
категорија:
3D
Објектот Должина:
42cm
Објектот Дијаметар:
0cm
Тип:
3D Карбонски Влакна Винил
Име На Модел:
Б-ZD-001
Налепница Сместување:
Внатрешна
дизајн:
Цртан филм
Модел:
ОЕМ
is_customized:
Yes
Објектот Висина:
0.5cm
Материјал Тип:
Јаглерод Влакна
Пакување:
Доаѓа Спакувана
Вид На Налепница:
Други

Стоката во категоријата