.

.

MEWANT Црна Вистински Кожен Волан Покритие за Субару Шумите 2013-2015 Наследство 2013-2014 Пустош 2013-2014 година XV 2013-2015

MEWANT Црна Вистински Кожен Волан Покритие за Субару Шумите 2013-2015 Наследство 2013-2014 Пустош 2013-2014 година

DEN 1269.60

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Боја Име:
Црн Конец, Бел Конец, Светло Сива Гајтан, Црвена Нишка, Жолта Конец, Сината Нишка, Црвени, Сини Нишка
Тип На Објект:
Управниот Тркала & Воланот Центри
Објектот Дијаметар:
38cm
Материјал Тип:
Горниот Слој Кожа
Бренд Име:
Mewant
Објектот Висина:
6cm
Објектот Тежина:
0.32kg
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Ширина:
15cm
Специјални Функции:
се чувствуваат удобно
Објектот Должина:
21cm
Име На Модел:
за Субару Шумите 2013-2015 Наследство 2013-2014 Пустош 2013-2014 година

Стоката во категоријата