.

.

VISNXGI Половината Тренер Топла Shapers Половината Тренер Корсет Слабеење Појас Shaper Тело Shaper Слабеење Моделирање Појас Слабеење Корсет

VISNXGI Половината Тренер Топла Shapers Половината Тренер Корсет Слабеење Појас Shaper Тело Shaper Слабеење Моделирање

DEN 124.56

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина:
L, XL, XXL
Тип На Објект:
Shapers
Пол:
Жените
Бренд Име:
VISNXGI
Број На Модел На:
N825
Декорација:
Вез
Дебелина:
Стандард
Shapewear:
Половината Cinchers
Материјал:
Бамбус Влакна,Микрофибер
Ткаенина Тип:
Џерси
Контрола Ниво:
Медиум

Стоката во категоријата