.

.

Diy Дијамант везови убавина Дијамант сликарство Ангел желба 3d mosaico везана Полн Плоштад Дијамант мозаик иконата за убава девојка

Diy Дијамант везови убавина Дијамант сликарство Ангел желба 3d mosaico везана Полн Плоштад Дијамант мозаик иконата

DEN 203.28

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина:
20x20cm paper bags, 30x30cm paper bags, 35x35cm paper bags, 45x45cm Color box, 50x50cm Color box, 55x55cm Color box, 70x70cm Color box, 25x25cm paper bags
Стил:
Модерна
Шаблон Тип:
Портрет
Бренд Име:
Петар рен
Материјал:
Смола
Форма:
три-димензионални
Платно Пакување Метод:
Навива
Дијамант форма:
Плоштад
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Pasting Област:
Целосна
Број на Бои:
30-45
Надворешното Пакување:
Боја кутија за пакување или хартиени кеси
Крстот бод колекции внатрешни детали:
смола честички, Основната ткаенина, Цртежи, Форцепс, Плоча,
Крстот бод државата:
Недовршени,ќе Треба рачно изработени
Крстот бод тип:
Дијамант сликарство крстот бод поставите Diamon везови
Дијамант големина:
0.24 cm*0.24 cm
Нумерирање:
77602
ткаенина име:
Ангел желба
ОДГОВАРА ЗА:
домаќинство Дневна соба,спална соба,ходникот

Стоката во категоријата