.

.

Diy Дијамант везови Непречено едрење Дијамант сликарство брод 3d mosaico везана 5d Плоштадот Дијамант стакло мозаик Целосно извезени

Diy Дијамант везови Непречено едрење Дијамант сликарство брод 3d mosaico везана 5d Плоштадот Дијамант стакло мозаик

DEN 203.28

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина:
20x20cm paper bags, 30x30cm paper bags, 35x35cm paper bags, 45x45cm Color box, 50x50cm Color box, 55x55cm Color box, 70x70cm Color box, 25x25cm paper bags
Бренд Име:
Петар рен
Платно Пакување Метод:
Навива
Употреба:
Слики
Pasting Област:
Целосна
Материјал:
Смола
Број на Бои:
30-45
Форма:
три-димензионални
Дијамант форма:
Плоштад
Шаблон Тип:
Сценско
Стил:
Медитеранот
Рамка:
No
Надворешното Пакување:
Боја кутија за пакување или хартиени кеси
Крстот бод колекции внатрешни детали:
смола честички, Основната ткаенина, Цртежи, Форцепс, Плоча,
Крстот бод државата:
Недовршени,ќе Треба рачно изработени
Крстот бод тип:
Дијамант сликарство крстот бод поставите Diamon везови
Дијамант големина:
0.24 cm*0.24 cm
Нумерирање:
77603
ткаенина име:
Непречено едрење
ОДГОВАРА ЗА:
домаќинство Дневна соба,спална соба,ходникот

Стоката во категоријата