.

.

Слетување Пропадна за Walkera QR X350 QR X350 ПРО-Z-03 РК Quadcopter

Слетување Пропадна за Walkera QR X350 QR X350 ПРО-Z-03 РК Quadcopter

DEN 339.60

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
ABS
РК Делови и Accs:
опрема за слетување
Надградба На Делови/Додатоци:
Автомобил Школка
Четири тркала Атрибути:
Школка/Шасија/Крило/Глава
Алатка Материјали:
Собранието Категорија
За Возило Тип:
Авионите
Број На Модел На:
QR X350 ПРО-Z-03
Технички параметри:
Вредност 2
Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
телото школка

Стоката во категоријата