.

.

DB36994 главата грејач резервни комплет за Домино E50 A100 A200 A300 Домино серија Continious Мастило за Кодирање Печатач

DB36994 главата грејач резервни комплет за Домино E50 A100 A200 A300 Домино серија Continious Мастило за Кодирање

DEN 1632.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бренд Име:
ANYINKJET
боја:
K
Број На Модел На:
АЈ-К
Тип:
Други

Стоката во категоријата