.

.

ЕУ DIY Програмабилни греење термостат на температура контролер со Дете кодот

ЕУ DIY Програмабилни греење термостат на температура контролер со Дете кодот

DEN 804.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Макс Мерење На Температурата:
49°C & Под
Моќност Тип:
полнач
Стил:
Вградени
Теорија:
температурата контролер
Бренд Име:
RINGDER
Дисплеј Тип:
Дигитални
Број На Модел На:
D08WE-3-220V
Употреба:
Внатрешна
Големина На Дисплеј:
1.9 Инчи & Под
Материјал:
Акрилик
Сензор:
Внатрешниот и надворешниот
Напон:
220VAC 240VAC 230VAC 50/60Hz
Панел Големина:
W86mm*H86mm*D27mm
Теренот ред:
60mm и 85mm
Опсег на температура прилагодување:
5c - 35c
сондата сензор:
NTC(10k)1%
Боја/Светлото:
црна/бела
Екранот Точноста:
0.5 или 1F
Извршување на програмата:
Сет по 1 недела како еден циклус

Стоката во категоријата