.

.

Vestidos Де Novia Венчаница 2017 Бела Сирена Strapless Деколте Облека Де Mariage Свадба Наметки Со Pleat Beaded

Vestidos Де Novia Венчаница 2017 Бела Сирена Strapless Деколте Облека Де Mariage Свадба Наметки Со Pleat Beaded

DEN 5506.08

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 16W, 18W, 20W, 22W, 24W, 26W, 28W, 14W
Тип На Објект:
Свадба Фустани
Sleeve Стил:
Едно Рамо
За Бремени Жени:
Yes
Назад Дизајн:
Патент
Моден Елемент:
едноставна
Вграден Градник:
Yes
Број На Модел На:
HS0050
Силуета:
Сирена/Труба
Декорација:
Pleat,Beading
Вистински Слики:
Yes
Воз:
Капелата Воз
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
is_customized:
Yes
Свадба Фустан Ткаенина:
organza
Бренд Име:
EBDOING
Деколте:
Strapless
Фустани Должина:
Кат Должина
Половината:
Природни

Стоката во категоријата