.

.

Автомобил Стил Телефон Носителот Кутија За Volvo XC90 XC60 S90 S60 V70 S40 V40 V70 V60 Акура MDX RDX TSX За Citroen C4 C5 C3 C2 Додаток

Автомобил Стил Телефон Носителот Кутија За Volvo XC90 XC60 S90 S60 V70 S40 V40 V70 V60 Акура MDX RDX TSX За Citroen

DEN 94.80

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Налепници
is_customized:
Yes
Бренд Име:
Atreus
Налепница Сместување:
Внатрешна
Име На Модел:
A-SKH-001
категорија:
ПВЦ
Објектот Ширина:
2cm
Вид На Налепница:
Други
дизајн:
Цртан филм
Модел:
ОЕМ
Материјал Тип:
ABS
Тип:
Други 3D Налепница
Објектот Висина:
8cm
Објектот Должина:
10cm
Објектот Дијаметар:
0cm
Пакување:
Доаѓа Спакувана

Стоката во категоријата