.

.

Кожна Јакна Мажите Мотоцикл Јакни Jaqueta де Couro Masculina Motoqueiro Casaco Машки Кожа Самоубиец Јакна Mens Veste Homme

Кожна Јакна Мажите Мотоцикл Јакни Jaqueta де Couro Masculina Motoqueiro Casaco Машки Кожа Самоубиец Јакна Mens Veste

DEN 1319.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина:
M, L, XL, XXL
Пол:
Мажи
Outerwear Тип:
Кожа & Велур
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Бренд Име:
qiqichen
Дебелина:
Стандард
Стил:
Повик
Затворање Тип:
Патент
Материјал:
СТП,Faux Кожа
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Облека Должина:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Монтажни Дел:
Никој
Тип:
Тенок
Јака:
Пак надолу Јака
Број На Модел На:
стп кожна јакна
Маскирани:
No
Декорација:
Патентите
Обвивка Материјал:
Spandex / Полиестер
Тип:
Патент Кожна Јакна
Стилот 1:
кожна јакна машки
Стил 2:
Машки Мотоцикл Кожа
Стилот 3:
jaqueta де couro masculino
Стилот 4:
veste cuir homme
Стилот 5:
Самоубиец Biker Mens
Стил 6:
мажите СТП кожна јакна
Боја Стил:
Цврста
Манжетната Стил:
Конвенционалните
Стил:
Моден

Стоката во категоријата