.

.

Жените Лабава Панталони Африкански Моден Дизајн Африкански Облека Широк Нога Панталони Прилагодено Дами Dashiki Печати Панталони

Жените Лабава Панталони Африкански Моден Дизајн Африкански Облека Широк Нога Панталони Прилагодено Дами Dashiki Печати

DEN 784.56

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL
Пол:
Жените
Пред Стил:
Станот
Ткаенина Тип:
Batik
Половината Тип:
Средината
Бренд Име:
Танц.H.S
Должина:
Full Length
Стил:
Формално
Материјал:
Полиестер,Памук
Декорација:
Никој
Број На Модел На:
6
Панталона Стил:
широк нога панталони
Затворање Тип:
Патент Летаат
Одговара Тип:
Лабава
Шаблон Тип:
Печати
Време на продажба:
2018.3.28
Стил:
Моден

Стоката во категоријата