.

.

Моден Плетени Бебе Romper за Девојки Комбинезони Есен Пролет Деца Jumpsuit Бебе Девојка Облека 1 КОМПЈУТЕР

Моден Плетени Бебе Romper за Девојки Комбинезони Есен Пролет Деца Jumpsuit Бебе Девојка Облека 1 КОМПЈУТЕР

DEN 330.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Дете НИ Големина:
3M, 6M, 9M, 12M
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Rompers
Шаблон Тип:
Цврста
Затворање Тип:
Опфатени Копчето
Број На Модел На:
MS7612
Јака:
Плоштад Јака
Материјал Состав:
Памук
Материјал:
Памук
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Пол:
Бебе Девојки
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Бренд Име:
Bratyeessi

Стоката во категоријата