.

.

Железо Виси Вазна Ѕид Оркестарот Складирање Цвеќиња Кошница За Домаќинството И За Статистика Оркестарот Fower Растенијата Партија Свадба Декорација Цвет Поле

Железо Виси Вазна Ѕид Оркестарот Складирање Цвеќиња Кошница За Домаќинството И За Статистика Оркестарот Fower Растенијата

DEN 457.68

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип:
Чување На Кутии & Кантите
Стил:
Европа
Бренд Име:
Strongwell
Обликот:
Круг
Број На Модел На:
Складирање кутија
Техника:
Лак
Решетки Количина:
1
Метал Тип:
Железо
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Капацитет:
18L
Употреба:
Дребулии
Материјал:
Метал
Производот:
Канцеларија Организатор
Спецификација:
(8x2.6x8.3 Inch)
Оптоварување:
5000g
Објектот:
железо складирање кутија
Големина:
20.2x6.5x21 cm
боја:
Цврста
Материјал:
Железо
Стил:
Складирање сад
Име:
Висат Складирање Кутија
Тип:
Lockable Сад
Функција:
Ѕидот Оркестарот Складирање
Производот:
Растенијата Партија Свадба Декорација Цвет Поле
Тежина:
300g

Стоката во категоријата