.

.

Перење фабрика со CKG мотор напред и назад со двојно knob временско реле CTDV-N4

Перење фабрика со CKG мотор напред и назад со двојно knob временско реле CTDV-N4

DEN 960.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Заштита На Функција:
Запечатени
Теорија:
Временско Реле
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
CTDV-N4
Големина:
Miniature
Контакт Оптоварување:
Ниска Моќност
Употреба:
Општа Намена

Стоката во категоријата