.

.

3 Dell-21/22 Серија Компатибилни, мастило кертриџ за Dell V313W V313 P513W V515W V715W P713W

3 Dell-21/22 Серија Компатибилни, мастило кертриџ за Dell V313W V313 P513W V515W V715W P713W

DEN 411.60

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип:
мастило кертриџ
Компатибилен Бренд:
DELL
боја:
C,M,Y,K
Бренд Име:
COAAP
Функција:
Компатибилен
Број На Модел На:
V313W P513W V515W V715W P713W
Кертриџ за Статус:
Целосна
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Обоени:
Yes
Компатибилен Бренд:
DELL

Стоката во категоријата