.

.

Слон Шема Ѕид Уметност Налепница Винил Decal Детска Градинка Оркестарот Mural Отстранлив Јога Цвет Позадина adesivo де parede D569

Слон Шема Ѕид Уметност Налепница Винил Decal Детска Градинка Оркестарот Mural Отстранлив Јога Цвет Позадина adesivo

DEN 415.20

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

боја:
H635 розова, H611 розова, виолетова, црвена, бела, жолта, кафена, светло зелена, портокалова
Стил:
Класичен
Класификација:
За Ѕид
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Спецификација:
Single-piece Package
Број На Модел На:
д-569
Материјал:
Пластични
Тема:
Животните
Сценарија:
Ѕид

Стоката во категоријата